30 let narozeninový bál

Old Steamboat Jazz Band
Pořadatel: KD Střelnice
Místo konání:

Divadelní sál Střelnice Masarykovo nám. I / 107, Jindřichův Hradec, 377 01, Zobrazit na mapě

Datum konání:
Charakter akce: Místní
Typ akce: Slavnost
Tematická kategorie: Tanec
Anotace: Old Steamboat Jazz Band.

Podrobný popis:

Složení kapely Lumír Rataj – trubka, zpěv, Lucka Zemanová – zpěv, David Štrobl – klarinet, saxofon, zpěv, Jindřich Melichar- trombon, zpěv, Zdeněk Uher – banjo, kytara, Petr Pospíchal – tuba, baskytara, Václav Švec – bicí, Josef Filip – piáno.
Old Steamboat je veselá jazzová kapela z jižních Čech. Působí již 30 let a za tu dobu si vybudovala bohatý repertoár zahrnující jak české, tak i zahraniční jazzové evergreeny. Pravidelně koncertuje na firemních akcích nebo plesech.
Kapela Old Steamboat vznikla na podzim roku 1987. Poprvé se na veřejnosti toto sdružení jazzem nadšených muzikantů představilo 29. dubna 1988. Od té doby kapela nikdy nepřestala hrát. K našim největším úspěchům patří založení tradice jindřichohradeckého Charlestonu, účast na celosvětové výstavě EXPO 2000 v Hannoveru a dvojnásobné vystoupení na české ambasádě v Londýně. Kapela vystupuje při různých společenských příležitostech, včetně samostatných koncertů. Od roku 2003 skupina koncertuje pravidelně v lázních Aurora v Třeboni.
Vstupné: sál 150,- Kč, balkón 100,- Kč. Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice a na www.kultura.jh.cz začíná dne 25. 10. 2018

load