Chata Mariana Mutyněves

Nabízíme pronájem chaty Mariana. Chata se nachází v Mutyněvsi, obec Blažejov asi 15 km od Jindřichova Hradce směr Pelhřimov.

Chata je zrekonstruována a nabízí ubytování ve třech pokojích v podkroví. V přízemí se nachází společenská místnost se dvěma lůžky, krbem a plně zařízenou kuchyní. Samozřejmostí je dětská houpačka, pískoviště a venkovní posezení. U chaty je k dispozici gril a ohniště. Na pozemku je možné parkovat. Vedle chaty se nachází rovněž kůlna, kde je možné si uschovat a uzamknout kola. K dispozici je také dětská postýlka.

Chata se nachází přímo u rybníka Mutyněves, který je ideální možností pro koupání nebo k vyjížďkám na nafukovacím člunu, který je k dispozici. Chata nabízí především krásné klidné prostředí ideální pro rodiny s dětmi. Za chatou je les, kam je možné jít na borůvky nebo houby. Chata se nachází v centru České Kanady. Chata je nekuřácká a pobyt domácích mazlíčků je možný po předchozí domluvě. V chatě se přezouvá a používá domácí obuv (možnost přivézt vlastní nebo je k dispozici). Na pozemku je vrtaná studna s užitkovou vodou. Nejbližší obchod je v Jarošově nad Nežárkou 6 km od chaty. Další možnosti nákupu jsou v Jindřichově Hradci nebo v Kamenici nad Lipou.


load