Penzion Romance

Tento rodinný penzion se nachází na severním okraji Jindřichova Hradce. Jedná se o objekt nově zrekonstruovaný, jak z hlediska exteriéru, tak interiéru. Ubytování je snadno dostupné centru města pěšky i na kole.

Pokoje a apartmány jsou vybaveny plochou TV. V celém objektu je signál na Wi-Fi. Parkování před objektem. Pro motorkáře parkování v samostatné garáži. Penzion má vlastní uzavřený dvůr s velkou pergolou a venkovním posezením pro 23 hostů. Je zde přístřešek na kola, trampolína pro děti a stůl na stolní tenis. Dále je k dispozici grilovací zařízení. Obklopeni budete spoustou květin, vytvářejících příjemnou atmosféru.

Poloha penzionu je výhodná z hlediska dostupnosti MHD, vlakového a autobusového nádraží. Do centra se dostanete pěšky přes městský park cca 10 minut. Kolem penzionu vede cyklotrasa Greenway Praha – Vídeň. Směr zámek Červená Lhota. Výlety do přírody začínají cca 100 metrů od penzionu. Nedaleká Czernínská obora, naučná stezka Radouňka, naučná stezka Čertův kámen, řeka Nežárka, sportovně oddychový městský park, kde si přijdou na své pěší turisté, běžci, cyklisté a vyznavači venkovního fitness – workout a tenisu.

Turisticky atraktivní oblast bohatá na pamětihodnosti, přírodní skvosty a kulturu je vhodná na rekreaci nejen pro jednotlivce, páry, ale zejména pro rodiny s dětmi. Tato destinace nabízí spoustu zajímavostí z oblasti kulinářských domácích produktů – místní kozí a ovčí farmy… Krajina, kterou si turisté zamilovali pro svojí krásu místních rybníků, lesů a luhů a především pro čisté ovzduší.

A samozřejmě blízkost vyhlášené úzkokolejné Jindřichohradecké dráhy, která vás dopraví za pěknými zážitky na Českou Kanadu, ale i na Vysočinu. Pro děti je zde velký aquapark s vnitřními i venkovními bazény a tobogánem. Rodiče jistě rádi využijí služby wellness a to celoročně. Pro milovníky přírodního koupání je  nedaleko pískovna s vodou čistou po celé léto, dostupná na kole z penzionu do 15 minut. Pro nadšence zimního lyžování se nachází 15 km lyžařský vlek Hradiště, který disponuje skvělými přírodními podmínkami a patří k nejlépe udržovaným v jižních Čechách. Funguje zde lyžařská škola a sportovní klub alpského lyžování.

Dlouhý je také výčet místních kulturních a historických památek, alespoň dvě za všechny… jindřichohradecký zámek, jež je třetím nejrozsáhlejším komplexem v ČR. A Krýzovy jesličky – největší vyřezávaný lidový mechanický betlém na světě, který je zapsán v Guinnessově knize rekordů.


mail

Jindřichův Hradec

Penzion 1

9. května III / 220, Jindřichův Hradec, 377 01

Mobil:+420 777 610 931
E-mail:info@romance-pension.cz
Web:www.romance-pension.cz
load