Penzion Obora

Penzion na okraji obory v místní části Radouňka spojuje ubytování a rekreaci jak v přírodě, tak i ve městě.

Charakteristika

Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi, kolektivy i individuální rekreaci. Pokoje jsou velmi jednoduše zařízené.

V budově je možné si pronajmout i samostatně společenskou místnost včetně kuchyně s oddělenými toaletami k pořádání různých firemních akcí a svateb.

K dispozici je velké s možností grilování a také venkovní ping-pongový stůl.

Na areál penzionu navazuje bývalá obora, která v minulosti sloužila především k reprezentaci jihočeského šlechtického rodu Černínů. Koncem 70. let bylo rozhodnuto o oplocení malé části z původní výměry historické obory a vznikla obora nová. Reliéf obory je mírně zvlněný. Její součástí jsou také rybníky Krylovec (s možností přírodního koupání), Zármutek a Kadalovec.

Rekreace v okolí

Okolím penzionu prochází cyklostezka č. 32 z Lomu do Slavonic a také Shocart Trasa č. 9 přejezd Jindřichův Hradec – Choustník. Po nich můžete zamířit nejen do Hradce, ale například i na zámek Červená Lhota a hrad Choustník. Náročnější cyklisté se pak mohou vydat směrem do České Kanady, do Nové Bystřice, k rybníku Osika a na Landštejn.

Více informací o možnostech nejen sportovního, ale i kulturního vyžití najdete na webu infocentra a také v kalendáři akcí.

Ubytování

Penzion nabízí ubytování pro 2 až 14 osob v celkem 6 pokojích.

Pokoje: čtyři dvoulůžkové pokoje, dva třílůžkové pokoje. Okna jsou opatřena sítí proti hmyzu.

Sociální zařízení: společné, 2+2 smaostatné sprchy, 2+2 WC.

Další místnosti: společenská místnost (24 míst se samostatným WC), samostatná společná kuchyně, místnost na uložení kol.

Vytápění: krbová kamna, přímotopy na pokojích, kotel na tuhá paliva.

Vybavení

Televize, wi-fi, 2x sporák, 2x lednice, 2x rychlovarná konvice, mikrovlnka, pokoje jsou vybaveny ložním prádlem, venkovní ohniště s možností grilování.

mail

Jindřichův Hradec

Penzion Obora

Radouňka 5, Jindřichův Hradec, 377 01

Mobil:+420 775 149 464
E-mail:holoubek@jh.cz
Web:www.e-chalupy.cz/jizni_cechy/ubytovani-radounka-penzion-obora-8733.php
load