Švecova kolej

Objekt kolejí s kapacitou 304 lůžek je umístěn ve středu Jindřichova Hradce, v těsné blízkosti městského parku, od fakulty je vzdálen 10 minut chůze.

Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou buňkového typu, tzn. dva pokoje mají společné sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo). Čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení. Každý pokoj je vybaven lednicí. Na patrech je kuchyňka vybavená elektrickým sporákem, mikrovlnou troubou a kuchyňskou linkou bez nádobí.

Za poplatek je k dispozici posilovna, sauna a pračky. Za budovou v areálu koleje je za poplatek k dispozici hřiště pro beach volejbal, stůl na ping-pong a venkovní krb. Dále je k dispozici hřiště na basketbal a úschovna kol.

 Možnost stravování:  v menze, při minimálním počtu 50 až 80 strávníků (podle individuální dohody)

Možnost samostatného vaření v objektu: v kuchyňkách na každém patře - kuchyňská linka, elektrický sporák s troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Bez nádobí a příborů, které je možné individuální zapůjčit za vratnou kauci při vrácení

Orientační cena: od225 Kč do 290 Kč za lůžko/den, podle obsazenosti lůžek na 3 a 4 lůžkových pokojích. Více na: http://kolejsvecova.fm.vse.cz/hotelove-ubytovani/cenik/

Více fotografií najdete ve fotogalerii: : http://kolejsvecova.fm.vse.cz/kolejsvecova/fotogalerie/ 

mail

Jindřichův Hradec

P1020015

Janderova 190, Jindřichův Hradec, 377 01

Telefon:+420 384 362 386
+420 384 343 126
E-mail:antonin.stejskal@vse.cz
Web:www.kolejsvecova.fm.vse.cz
load