Penzion Ratmírák

Penzion leží přímo na břehu Ratírovského rybníka v klidném prostředí obce Malý Ratmírov u Jindřichova Hradce a je vhodný pro klienty s vyššími nároky na ubytování.

Většina apartmánů je vybavena terasou, všechny ale mají krásný výhled na Ratmírovský rybník.

Apartmány jsou komfortně vybaveny postelemi s pevnými rošty, vestavěnými skříněmi, stolkem, židlemi, trezorem, televizí a wifi připojením v celém objektu. Většina apartmánů má vlastní terasu, ale všechny mají krásný výhled na hladinu rybníka.

Luxusní ubytování v penzionu Ratmírák nabízí v ceně pobytu snídaně. Lůžkoviny a závěrečný úklid jsou také zahrnuty v ceně pobytu. Luxusní ubytování v penzionu Ratmírák je určeno pronáročnější klienty, kteří si potrpí na vyšší standard. Rodiny s dětmi ocení privátní bazén a dětský koutek. Hosté zde mají také k dispozici kulečník, infrasaunu, stolní fotbálek, šlapadlo, pramici, případně pramici s motorovým pohonem.

Penzion Ratmírák leží přímo v srdci husté sítě cyklostezek a dílky tomu se stal rájem cyklistů. Zážitkem pro malé i velké je raritní historický úzkokolejný vlak, který zastavuje přímo v obci Malý Ratmírov cca 10 minut chůze od penzionu. V okolí penzionu je mnoho hradů, zámků a také aquapark v Jindřichově Hradci. Součástí luxusního penzionu je nekuřácká Vinárna U Raka, kde si můžete zakoupit různé občerstvení.

Parkoviště je k dispozici přímo u objektu.mail

Jindřichův Hradec

Penzion Ratmírák 1

Malý Ratmírov 27, Blažejov, 377 01

Mobil:+420 720 982 005
E-mail:penzion@ratmirak.cz
Web:www.ratmirak.cz
load