Pohádková usedlost Lovětín

Zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost - statek, která nabící pohádkové ubytování v malebném koutě jižních Čech.

Zahrady statku nabízejí mnoho zahradního posezení, pískoviště, trampolínu, skluzavky, víceúčelové hřiště s fotbalovými brankami, s venkovní zahradou, vyhřívaným bazénem, dětským brouzdalištěm, vířivou vanou pro 5 osob, infrasaunou, velkým grilem pro výborná grilování, údírnou pro vaše pochutnání, několik houpaček v několika verzích a provedeních, pingpongové stoly, elektrické šipky, kulečník, dětská vnitřní herna, velké zázemí pro děti v období slunečného nebo i deštivého počasí.

Součástí jsou dva vlastní oplocené rybníky plné ryb, vlastní sádku, mnoho zahradního sezení, velký zahradní altán, pískoviště, houpačky, zahradní hry, malou zoo v podobě stáda malých oveček.

Restaurační zařízení v podobě dvou restaurací, venkovní kryté a vnitřní s barem, nabízejí své služby nejen ubytovaným hostům. Domácí kuchyně  je bohatá na výběr i pro náročné hosty.

Ubytování na statku je v několika kategoriích a to buď v apartmánech s vlastním sociálním zařízením, s vybavení příručními kuchyňkami nebo ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízení bez kuchyní. Apartmány a pokoje jsou v přírodním, stylovém provedení pro příjemné ubytování na venkově.

V období březen - červen, září - říjen jsou zde pořádány komfortní školy v přírodě s programem, a to jak pro mateřské školy, základní školy, tak pro školy v podobě adaptačních kurzů.


 


mail

Jindřichův Hradec

pu

Lovětín 17, Jarošov nad Nežárkou, 378 42

Telefon:+420 384 497 226
Mobil:+420 608 979 686
+420 774 979 686
E-mail:pohadkovausedlostlovetin@gmail.com
Web:www.pohadkovausedlost.cz
load