Cyklopenzion Kasper

Rodinný tříhvězdičkový penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Jindřichova Hradce, jen pár kroků od třetího největšího zámeckého a hradního komplexu v Čechách.

Penzion se nachází přímo v centru Jindřichova Hradce a je umístěn v klidné části historického náměstí s dosažitelnou infrastrukturou. To vše dělá z penzionu ideální místo jak pro klidnou a zajímavou dovolenou, tak pro kvalitní ubytování při obchodních cestách.

K ubytování získáte i  služby, jako je zajištění vstupenek - Státní hrad a zámek, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, zámek Červená Lhota, zřícenina hradu Landštejn, třeboňské lázně a wellness centrum, jízdenky na parní vlak atd.

Největší podíl služeb zde ocení vyznavači sportu, kol a cykloturistiky a právě díky tomuto zaměření, se kterým se setkáte ve všech společných prostorách, byl penzion jak v minulosti, tak i v současnosti navštěvován převážně našimi sportovci, včetně úspěšných olympioniků. Nechybí uskladnění kol, servis,mapy, plánování tras, pomoc na cestách, zajištění odvozu kol, zavazadel, půjčovnu kol, praní, stravování atd.

Pokoje s přilehlými prostory prošly v roce 2003 rekonstrukcí, byla vytvořena malá nekuřácká kavárnička v irském stylu s navazující terasou pro letní posezení. Byly také zpřístupněny sklepní prostory a vystavěn vinný sklípek. Všechny místnosti v penzionu jsou k dispozici zcela volně všem hostům, včetně vinného sklípku se širokou nabídkou moravských vín.


mail

Jindřichův Hradec

Cyklopenzion Kasper

Dobrovského I / 178, Jindřichův Hradec, 377 01

Telefon:+420 384 361 474
Mobil:+420 777 043 666
E-mail:kasper@cyklopenzion.cz
Web:www.cyklopenzion.cz
load