Lesní chalupa Filipov

Ubytování v novostavbě penzionového typu, obklopena krásnými lesy České Kanady

Lesní chalupa je určena pro ubytování a rekreaci. Novostavba v nad. výšce je obklopena lesním masivem přírodního parku Česká Kanada, v prostoru evropského rozvodí, kde se nachází řada potoků, lesů, rybníků.

 Uspokojí především ty, kteří mají rádi aktivní typ dovolené v příjemném a klidném prostředí na samotě u lesa, s koupáním v lesním rybníku, daleko od civilizačního shonu. V místě jsou velmi příznivé podmínky pro turistiku, zejména cykloturistiku, objekt leží přímo na cyklotrase 1006, s možností využít příhraniční cyklotrasy v Rakousku.

Vlastní objekt nabízí k využití hřiště na beach volejbal, hřiště na nohejbal a malou kopanou, k dispozici je stolní tenis, petangue, šipky, bedmington, pískoviště, houpačka, dětský bazének a lukostřelnice. Součástí je i úschova kol. Blízké i vzdálenější okolí nabízí řadu atraktivních památek a zajímavých míst.

Možnost samostatného vaření v objektu (soupravy nádobí, el. sporák s keramickou deskou, lednice, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač)mail

Jindřichův Hradec

1sm

Dobrotín 29, Staré Město pod Landštejnem, 378 81

Mobil:+420 607 116 578
E-mail:HruskovaMilada@seznam.cz
Web:www.lesnichalupa.cz
load