Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Zámecký rondel
oplývá manýristicky bohatou reliéfní dekorací, na níž se nešetřilo zlatem. Díky vynikajícím výtvarným a především akustickým kvalitám je Rondel dodnes využíván ke koncertním účelům a patří k nejkrásnějším hudebním sálům ve střední Evropě.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Večerní toulky bájným Hradcem

Pojďte se zatoulat večerním Hradcem. Každoročně jsou pro vás připraveny méně tradiční hrané a kostýmované výpravy za historií města Jindřichova Hradce, konané ve večerních hodinách. Každý rok s novým tématem i jinými prostorami.

Večerní toulky jsou divadelně pojaté výpravy do méně známé historie Jindřichova Hradce; historie tvořené legendami, pověstmi a zajímavými lidmi či událostmi. Kombinací zábavy a informací představují zajímavosti z místní historie od 13. až po 19. století, každoročně navíc s novými tématy. Odehrávají se v interiérech i exteriérech v historickém centru města vždy od července do začátku září.

Termíny a rezervace vstupenek na online rezervačním systému:

https://vtbh.reenio.cz

Odkazy:

https://vecernitoulky.novadomus.cz


Upozornění: Večerní toulky nejsou vhodné pro děti do 10 let a pro osoby se zhoršenou mobilitou.
30.7.2014 15:20:23 | přečteno 8332x | barbora.pisova

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load