Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Advent na zámku
Jestliže v průběhu letní sezóny je Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci cílem tisíců turistů především pro svou krásu, rozlehlost a neoddiskutovatelné kulturní a historické bohatství, pak v období adventu láká návštěvníky sváteční atmosférou, podpořenou dobovými trhy.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

8. Aquapark + koupání ve městě a v okolí

Aquapark na sídlišti Vajgar v Jindřichově Hradci nabízí návštěvníkům rekreační bazén s vodní plochou cca 700m² a dalšími vodními atrakcemi (protiproud, vodní hřib, perličkové trysky, tobogán). Nejmenším návštěvníkům je určen dětský bazén s plochou 120 m². V areálu venkovního koupaliště nechybí hřiště pro plážový volejbal, převlékárny, sociální zařízení a kiosky rychlého občerstvení.

Plavecký bazén se nachází v těsném sousedství aquaparku a díky nedávné modernizaci splňuje podmínky pro kvalitní relaxaci i sportovní vyžití. Kromě dětského brouzdaliště a dětského relaxačního bazénu je součástí plaveckého areálu 25 m dlouhý bazén a také relaxační bazén s mírně slanou vodou a atrakcemi jako jsou tobogán, protiproud, tryskové masáže nebo relaxační terasa s parní kabinou. V přístupných částech pro veřejnost nechybí sauny, masážní studio a občerstvení.

Městská plovárna v Jindřichově Hradci. V současné době jsou na plovárně u rybníka Vajgar k dispozici sprchy s upravenou vodou, volejbalová hřiště, tobogán nebo pískoviště, kiosek s občerstvením a oplocené brouzdaliště pro děti. Je však nutné počítat s tím, že kvalita vody ne vždy umožňuje koupání v rybníku. V tom případě je možné zapůjčit si loďku a podniknout romantickou vyjížďku po Vajgaru.

Dolní Skrýchov – Březský rybník 2 km od Jindřichova Hradce směrem na Pelhřimov. Jindřišská pískovna 3 km od Jindřichova Hradce směrem na Kunžak. Horní Pěna – Pěnenský rybník 4 km od Jindřichova Hradce směrem na Novou Bystřici.  Jarošovská pískovna 7 km od Jindřichova Hradce směrem na Pelhřimov. Malý Ratmírov – Ratmírovský rybník 8 km od Jindřichova Hradce směrem na Dačice. Albeř – rybník Osika 15 km od Jindřichova Hradce směrem na Novou Bystřici. Mosty – rybník Zvůle 18 km od Jindřichova Hradce směrem na Dačice.

3.1.2013 12:30:13 | přečteno 1949x | Vladislav Sochna

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load