Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci
je třetím nejrozsáhlejším památkovým objektem v České republice. Jeden z nejhodnotnějších architektonických souborů u nás byl v roce 1996 prohlášen národní kulturní památkou.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

4. Muzeum fotografie a moderních obrazových médií

Národní muzeum fotografie, o.p.s. a Muzeum fotografie a moderních obrazových médií sídlí v objektu jezuitské koleje v Jindřichově Hradci. Shromažďuje historické i současné fotografie, systematicky zpracovává a konzervuje českou fotografii. Pořádá výstavy fotografií jak českých, tak i světově známých fotografů. Je první institucí v ČR zabývající se výhradně médiem fotografie, chce integrovat dosavadní roztříštěné snahy a spojit všechny, kdo chtějí spolupracovat na zvýšení prestiže české fotografie a komu leží na srdci fotografické dědictví minulosti a jež zajímá osud pozůstalostí fotografů a sběratelů.

3.1.2013 12:25:50 | přečteno 1568x | Vladislav Sochna

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load