Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Advent na zámku
Jestliže v průběhu letní sezóny je Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci cílem tisíců turistů především pro svou krásu, rozlehlost a neoddiskutovatelné kulturní a historické bohatství, pak v období adventu láká návštěvníky sváteční atmosférou, podpořenou dobovými trhy.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Jindřichův Hradec - Průvodce městem a regionem

Nový materiál s názvem Jindřichův Hradec - Průvodce městem a regionem je 30 stránková brožura plná zajímavých informací nejen pro turisty, kteří vyrazí do Hradce na výlet nebo na dovolenou, ale i pro samotné občany města. Najdete zde spoustu užitečných informací o městě, jeho historii, památkách, zážitcích, které tu na vás čekají, kulturních akcích, možnostech pro rodiny s dětmi atd. Nechybí ani sekce věnovaná České Kanadě. Přírodní park o rozloze více než 18 000 ha nabízí svým návštěvníkům také spoustu možností trávení volného času. Jaké možnosti to jsou? To se dozvíte na stránkách našeho nového průvodce!

ikona souboruJindřichův Hradec - Průvodce městem a regionem

26.11.2015 10:36:43 | přečteno 6721x | petra.kredatusova

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load