Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Zámecký rondel
oplývá manýristicky bohatou reliéfní dekorací, na níž se nešetřilo zlatem. Díky vynikajícím výtvarným a především akustickým kvalitám je Rondel dodnes využíván ke koncertním účelům a patří k nejkrásnějším hudebním sálům ve střední Evropě.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Hravý Hradec

Brožura Hravý Hradec je nový, 24 stránkový propagační materiál města Jindřichův Hradec. Již ze samotného názvu vyplývá, že se o propagační brožuru zaměřenou především na nejmenší návštěvníky města nad Vajgarem. Záměrem vydavatele bylo od počátku zajímavou, neotřelou a také vtipnou formou informovat (nejen) dětské návštěvníky o největších turistických atraktivitách Jindřichova Hradce. Za všechny jmenujme Státní hrad a zámek, Jindřichohradecké úzkokolejky, Muzeum Jindřichohradecka či Dům gobelínů. Textovou část doplňují fotografie zmíněných turistických cílů a také mapa s jejich vyznačeními.

ikona souboruHravý Hradec
18.2.2013 15:56:46 - aktualizováno 27.11.2014 15:07:07 | přečteno 9297x | Vladislav Sochna

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load