Vernisáž výstavy Skřítek HAJAJA na Staré radnici

Vernisáž_Hajaja_Stará radnice

Výstavní dům Stará radnice si Vás dovoluje v sobotu 1. dubna 2017 od 13:00 pozvat na vernisáž výstavy Skřítek Hajaja k nové pohádkové expozici, která bude letošní výstavní sezónu na radnici provázet.

Společně se skřítkem Hajajou oficiálně zahájíme novou výstavní sezónu, která potrvá až do 31. října. Výtvarnice Zdena Skořepová přivede svého HAJAJU, který dětem nejen v našem městě vypráví pohádky již spoustu let, na vernisáži se představí i loutkoherečka Jana Paulová, která zahraje a odvypráví jarní pohádky (nejen) před spaním a děti budou spolu s ní v příbězích určitě rády vystupovat. Kromě skřítka Hajaji si můžete prohlédnout i stálou expozici Jindřichohradeckých místních drah, expozici Z dějin městské samosprávy či obřadní síň Jana Kotěry. Během měsíce dubna navíc zpřístupníme prostory Městské galerie, kde ve spolupráci s Muzeem Jindřichohradecka chystáme výstavu „Náměstí v proměnách času“.

Jelikož je skřítek Hajaja pohádková postavička, která vypráví dětem pohádky na dobrou noc a zároveň i další expozice jsou zaměřeny na rodiny s dětmi, nezapomeňte vzít své ratolesti s sebou.

Vytvořeno 23.3.2017 10:36:35 | přečteno 753x | barbora.pisova
load