Velikonoční parní jízda

Velikonoční parní jízda

 Velikonoce jsou za dveřmi a ani v letošním roce nesmí chybět již tradiční a velmi oblíbená Velikonoční jízda. Tentokrát vás parní vlak krajinou České Kanady vyveze v sobotu 31.3.2018.

Můžete se zúčastnit soutěže o nejhezčí donesené vajíčko, které po cestě od dětí vyberou naši velikonoční zajíčci. Všechna přinesená vajíčka budou vystavena na našem facebooku, a na majitele toho, které získá nejvíce liků, čeká volná jízdenka na některou z dalších parních jízd.

Po příjezdu do stanice Hůrky bude na místě pro děti připravena tvořivá velikonoční dílna s pletením tradičních pomlázek, které se koledníkům na Velikonoční pondělí budou určitě hodit. Dále sbírání čokoládových vajíček na louce, či živá jehňátka a kůzlátka. Za vyplněné Velikonoční kvízy pak děti budou při zpáteční cestě našimi zajíčky odměněni balíčkem plným dobrot.

Nejen v bufetovém voze historické parní soupravy, ale také v Hůrkách bude pro velké i malé zajištěno občerstvení včetně velikonočních mazanců a beránka.

Z jindřichohradeckého nádraží vyjede parní vlak minutu před tři čtvrtě na jedenáct. Cesta do Hůrek mu potrvá i se zastávkami dvě hodiny, nazpět se vydá v půl třetí odpoledne a zpět do Jindřichova Hradce dorazí chvíli po čtvrté hodině.

Vzhledem k pravidelně vysoké návštěvnosti této zvláštní tématické jízdy doporučujeme zájemcům rezervovat místa předem. Jízdenky i s místenkou je možné zakoupit na: http://jizdenky.jhmd.cz/. Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz nebo volejte na telefon 384361165

Vytvořeno 5.3.2018 14:59:15 | přečteno 580x | pavlina.pipalova
load