Ukončení výstavy Afrika v srdci

Jackzm

Muzeum fotografie vás srdečně zve na ukončení výstavy Afrika v srdci. Ve čtvrtek 1. 9. 2022 od 10. do 17. hod. se můžete seznámit s různými rytmickými nástroji a v 17. hod. proběhne projekce filmu o životě a díle Ing. Josefa Vágnera (zakladatele a legendárního ředitele ZOO Safari ve Dvoře Králové nad Labem).

Hakuna Matata - rytmická dílna 

Dílna je určena pro všechny, kteří se chtějí seznámit s různými rytmickými nástroji - Djembe, Conga, Štěrbinové bubny a další. Nástroje budete moci osobně vyzkoušet. V rámci dne můžete své děti přihlásit do rytmického kurzu Hakuna Matata (www.hakunamatata.cz), které budou probíhat v Jindřichově Hradci. Na všechny se těší Roman "Jack" Urban.

Projekce filmu

Sen safari

Jak se z dětského snu stává realita. Filmový dokument o životě a díle Ing. Josefa Vágnera, zakladatele a legendárního ředitele ZOO Safari ve Dvoře Králové nad Labem.

Režie a produkce: Ivo Pavelek, délka 110 min.

Projekci filmu a následnou besedu uvedou Ing. Lenka Vágnerová a Martin Ladnar, představitelé Nadace Josefa Zdeňky Vágnerových.

Projekci filmu bude předcházet křest knihy Vladimíra Kryštofa Maliňáka: Deník z Ugandy


Projekci filmu bude předcházet křest knihy Vladimíra Kryštofa Maliňáka "Deník z Ugandy"AfrikavSrdciSenSafarizmVytvořeno 22.8.2022 11:51:12 | přečteno 164x | pavlina.pipalova
load