Tour de Kids poprvé v Jindřichově Hradci

Tour De Kids

Akce TOUR DE KIDS je akce pro děti, které si mohou vyzkoušet závody na kole, strávit zábavné odpoledne s klaunem Čiko, vyzkoušet si jízdu na motokárách na dopravním mobilním hřišti nebo si hrát v herním stanu. Akce se uskuteční v sobotu 9. května 2015 od 13 hodin na parkovišti u vysokoškolských kolejí.

Děti jsou dělené do několika věkových kategorií a holčičky a kluci startují samostatně. Kategorie jsou dále děleny do několika rozjížděk tak, aby měl každý malý závodník možnost se probojovat do finále, kde se pojede o žlutý dres pro vítěze jako na opravdické „tour“. Ve 13 hodin odstartuje do závodu nejstarší kategorie.

Nejedná se o profesionální závody, ale o akci, na které si děti mohou vyzkoušet, jaké to je závodit na profesionální trati, je to o zábavě, o strávení příjemného dne. Akce je určená pro děti od těch nejmenších na odrážedlech až po děti narozené v roce 2004. Starší děti už startovat nemohou. Cílem akce je pohyb dětí a bezpečnost na kole, k tomu je připraven i doprovodný program s klaunem.

Na děti čeká klaun Čiko, skákací hrad, herní stan, kolo štěstí, mobilní dětské hřiště společně se šlapacími autíčky Kettler a spousta dalších doprovodných aktivit. Přijďte strávit příjemný den na akci Tour de Kids, akce se koná na parkovišti u vysokoškolských kolejí poblíž Husových parků.

Pokud své děti zaregistrujete on-line na webu www.tourdekids.cz, bude mít na svém startovním čísle i své jméno. Startovné na závody se díky podpoře města Jindřichův Hradec nehradí, děti od pořadatelů dostanou spoustu dárečků. Účastnické tričko, dětskou knížku a pamětní list. Po dojezdu své rozjížďky cereální snack na posilnění po závodech. Na akci je nutné se předem registrovat, ať už on-line nebo přímo na místě v den konání.

Veškeré informaci k průběhu akce najdete na webu www.tourdekids.cz.

Vytvořeno 30.4.2015 8:20:50 | přečteno 1378x | barbora.pisova
load