Sochu! Sochej! Sochejme! 2015: Ledové království

SochuSochejSochejme!

V jiskřivé království ledu a ohně se ve dnech 23. až 25. ledna 2015 promění jindřichohradecké náměstí Míru. Už od pátečního dopoledne totiž na náměstí směrem k Langrovu domu začne pod rukama umělců a řemeslníků vyrůstat ledový chrám doplněný o unikátní hru světla a stínu v rámci druhého ročníku velmi úspěšné události nazvané Sochu! Sochej! Sochejme!

Navzdory schválnostem meteorologů se organizační tým nevzdal a intenzivně pracuje na přípravách. Na Náměstí Míru v Jindřichově Hradci bude vystavěn unikátní chrám z ledových kvádrů, který poté poslouží jako kulisa k malé divadelně – taneční pohádce doplněné o hru světla a ohně. Ledový chrám bude od pátečního odpoledne vytvářen přímo na místě před zraky návštěvníků, dokončen bude a divadelní představení v něm proběhne v sobotní podvečer, cca v 17 hodin.

!! Z důvodu nepříznivého počasí jsme nuceni obejít se bez ledu na baru a postavit bar klasický, jehož nabídka horkých nápojů bude návštěvníkům k dispozici po celý víkend !!

Od pátku do neděle budou své gurmánské speciality nabízet i některé z jindřichohradeckých restaurací.
Jejich konkrétní nabídky a další informace můžete od poloviny ledna sledovat na webovém portálu www.hradeczije.cz nebo na plakátech.

Druhý ročník velmi úspěšné události nazvané Sochu! Sochej! Sochejme! pořádá Město Jindřichův Hradec a spolek Civis novus.

Vytvořeno 5.1.2015 16:17:47 - aktualizováno 23.1.2015 8:41:04 | přečteno 2195x | barbora.pisova
load