Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Představení

Pro velký úspěch divadelního představení " Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách" jsou přidány nové termíny a to 30.3. a 31.3.2020, 19:00 hodin, KD Střelnice.

Na námět knih Allana a Barbary Peasových napsal Miroslav Hanuš

Muži a ženy jsou odlišné bytosti. Mnohé vztahy mezi nimi končí špatně, protože muži nechápou, proč se ženy nemohou chovat jako muži a ženy očekávají, že se muži budou chovat stejně jako ony. Knihy manželů Peasových, které zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů, se staly světovým bestsellerem. Autoři v nich shromáždili nejnovější poznatky z oboru výzkumu mozku, z evoluční biologie, psychologie a sociologie. Výsledek jejich úsilí nám možná překvapivým, avšak humorným způsobem vysvětlí důvod existence napětí a rozepří mezi příslušníky obou pohlaví a pokusí se najít i způsob, jak se s nimi vypořádat. Herec a režisér Miroslav Hanuš si jejich dílo vzal za základ své hudební komedie, která měla světovou premiéru 19. 3. 2016 v pražském Divadle ABC. Po odhalení tajemství, proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, se už nikdy nebudete muset za nic omlouvat.

V režii Sabiny a Jiřího Langerových hrají, zpívají a chvílemi i tančí R. Hurych Hájková, A. Ratajová L. Ratajová, Z. Svobodová, K. Tichá, M. Valášková, L. Valová, V. Hanuš, M. Charvát, P. Körner, E. Krejcar, M. Palaugari, M. Peterka, A. Tomek a P. Urban.

Kapela Ukrutanka: Libor Soukup, P. Moravec, J. Pilný, P. Pokovba, O. Šetka a R. J. Urban.

Choreografie: Jana Hanušová, scéna a kostýmy DS Jablonský a Pavla Hovorková

Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 25. 2. 2020 a online na www.kultura.jh.cz. 


Vytvořeno 24.2.2020 11:06:19 | přečteno 863x | pavlina.pipalova
load