Pro tebe cokoliv

pro tebe cokoliv

Kulturní dům Střelnice vás zve na komedii Jeana Roberta-Charrier „PRO TEBE COKOLIV“ dne 21. března 2018 od 19.00 hodin do divadelního sálu. Divadlo Kalich. Divadelní předplatné skupiny A.

V režii Petra Kracíka hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, Simona Lewandowska, Ladislav Hampl, David Suchařípa, Pavla Vojáčková-Rychlá a Kristián Kašpar.

Mateřská láska nemá žádné hranice. Takže když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte? Samozřejmě ji podpoříte, protože pro ni byste udělali cokoliv! I kdyby to mělo znamenat, že se z kožešin převlečete do oblečení z biobavlny, sundáte paroží ze zdí a nově zařídíte celý byt, namísto steaku připravíte zeleninové hody a na výběrovou komisi zahrajete divadlo, že jste "alter-globalizační nadšenci", i když nemáte ponětí, co to je. A kdyby to bylo málo, z matky (zkorumpované právničky) udělejte obhájkyni lidských a zvířecích práv, otce (operního pěvce) vydávejte za sirotka v důchodu a bratra za afrického bojovníka za svobodu. Završte to adoptováním hluchého, slepého, pajdajícího králíka, a to by bylo, abyste nebyli přesvědčiví!

Vytvořeno 2.3.2018 15:43:38 | přečteno 837x | pavlina.pipalova
load