Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Náměstí Míru
v Jindřichově Hradci nabízí unikátní podívanou v podobě řady historických staveb, jako jsou Langrův dům, Hotel Concertino nebo budova staré radnice. Dominantu náměstí tvoří 20 metrů vysoké barokní sousoší Nejsvětější Trojice.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Poznej Hradec při hledání tajenkových slov

Interaktivní průvodce 2021

Až do konce října můžete soutěžit s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC. Každý bude odměněn a vyhrát můžete super tablet.

Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony nebo v podobě klasického tištěného průvodce, který je pro vás k vyzvednutí v infocentru. Trasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů a zámeckých pánů, kteří zde působili, naladí vás na vlny kulturního léta ve městě a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 31. října 2021 a vylosování výherců proběhne do 31. prosince 2021. 
Výherci budou zveřejněni na stránkách www.infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky. 


Na každého úspěšného řešitele (ať mobilní nebo tištěné verze) budou navíc v informačním středisku čekat drobné odměny.

APLIKACE ke stažení ZDE:


nebo ZDE:

QR kod ke stažení aplikace2.7.2021 16:18:17 | přečteno 1613x | pavlina.pipalova

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load