Poznávání lesa - podzimní procházka Českou Kanadou

vláček

Na sobotu 26. října 2019 je pro vás připravena tematická jízda, spojená s poznávací vycházkou podzimní přírodou. Vláček z Jindřichova Hradce vyrazí v 9:25. Vezměte rodiny, přátele, kamarády a pojeďte zapomenout na každodenní shon a načerpat energii do podzimní České Kanady.


Lesy České republiky si pro vás i tento rok připravili spoustu zajímavých stanovišť. Podzimní procházku Českou Kanadou by jste si tedy určitě neměli nechat ujít.

Z cílové stanice Senotín se vydáte na zhruba tři km dlouhou trasu, kde se dozvíte spoustu zajímavostí o lesních dřevinách, myslivosti, včelařství, měření dřeva a chybět nebude ani povídání o ochraně lesa. Pod stanicí Kaproun, kde vycházka skončí, bude pro všechny zúčastněné připraveno poslední stanoviště zaměřené na chutě a vůně lesa. Chybět nebude ani opékání špekáčků a čaj na zahřátí. Občerstvení si kromě toho můžete zakoupit i během jízdy v bufetovém voze.

Pro tento rok jsme udělali změnu.. Parní mašinka je, bohužel, stále mimo provoz, a protože víme, že tato akce patří mezi vaše nejoblíbenější, nepřipadalo v úvahu jí rušit. Vláček na Poznávání lesa pojede podle pravidelného jízdního řádu v čele s dieselovou lokomotivou T47 a ano, jízdné bude dle tarifu pro pravidelné motorové vlaky:
dospělí 36 Kč,
děti, žáci, studenti a důchodci nad 65 let 9 Kč,
důchodci do 65 let 18 Kč, za zpáteční jízdní zaplatíte dvojnásobek.

Jízdenky zakoupíte přímo ve vlaku.
I když nás cestou nedoprovodí kouř parní mašinky věříme, že i tak to bude povedená akce.
 

Vytvořeno 24.10.2019 11:01:41 | přečteno 722x | pavlina.pipalova
load