Podzimní Jindřichohradecký pedál

Přes kopec na Hradec

V sobotu 10. září se můžete těšit na tradiční akcí Přes kopec na Hradec aneb Jindřichohradecký pedál. Pro účastníky akce si organizátoři připravili dvě cyklistické a jednu pěší trasu.

DLOUHÁ CYKLO TRASA - 43 km - start 13 hodin

Vede z parku pod gymnáziem Vítězslava Nováka na Radouňku, Dolní Skrýchov, Dolní, Kostelní, Okrouhlou a Horní Radouň do Deštné, odtud na Pluhův Žďár a Studnice zpět do Jindřichova Hradce. 
Ke stažení zde: ikona souboruMapa cyklo 43 km


KRÁTKÁ CYKLO TRASA - 18 km - start 13:30 hodin

Kopíruje delší okruh až do Dolní Radouně, odkud účastníci zamíří na Drahýšku a kolem rybníka Velký Hroch zpátky do místa startu.
Ke stažení zde: ikona souboruMapa cyklo 18 km


PĚŠÍ TRASA - 5 km - start 13:30 hodin

Z parku pod gymnáziem vyrazí Nežáreckou ulicí, směrem na Rudolfov a Lišný dvůr, kolem Židovského hřbitova a následně ulicí Pod Vrchy a Mlýnskou k Domu gobelínů, kolem Muzea Jindřichohradecka a pod Nežáreckou branou zpět do parku. 
Ke stažení zde: ikona souboruMapa pěší 5 km


DOPROVODNÝ PROGRAM

V parku pod gymnáziem čeká na účastníky akce například doprovodný program Agentury Duhovka zahrnující fotokoutek, tetování či zdobení obličeje třpytkami. Ve stánku informačního střediska, kde bude tradičně probíhat registrace, bude opět připraveno velké množství aktuálních propagačních materiálů nejen o našem městě, včetně cykloturistických map, průvodců, turistických novin a tipů na výlety do podzimní přírody.

Občerstvení stejně jako vždy zajistí jindřichohradečtí dobrovolní hasiči, o hudební doprovod a mluvené slovo se postará moderátor Michal Arnošt.
Losování tomboly o hlavní cenu, kterou je i tentokrát jízdní kolo, je naplánováno na 16:30.

Důležité upozornění: každý se účastní akce na vlastní nebezpečí!

Pedál podzim 2022, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 23.8.2022 11:06:43 | přečteno 505x | barbora.pisova
load