Pekelná zábava a rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru

Peklo 2014

Ač se to na první pohled zdá být neuvěřitelné, Vánoce už pomalu, ale jistě klepou na dveře. První adventní neděle letos připadá již na poslední listopadový den, a právě v neděli 30. 11. 2014 od 15 hodin se tak bude konat akce s názvem „Pekelně zábavné odpoledne“.

Děti i rodiče se mohou stejně jako v předchozích letech těšit na příchod čertů, andělů a Mikuláše, kteří se na náměstí Míru budou o zábavu starat po celé nedělní odpoledne. Program akce vypukne v 15.00 hodin.

15.00 hodin – vyhodnocení stromečků základních a mateřských škol

15.30-16.15 – Chůdadlo, anděl a čert mezi diváky

16.15-16.45 – výdej vylosovaných balíčků s překvapením a losování čertovského menu

16.45-17.00 – Chůdadlo a ďábelská ohňová show

17.00 – pásmo koled HŠ Yamaha, požehnání a slavnostní rozsvícení vánočního stromu

Na dětské návštěvníky čeká mikulášský perník zdarma a také čaj z kotlíku. Své obrázky, přání nebo obavy mohou děti nakreslit a napsat do Pekelné knihy hříchů. Na stejném stanovišti získají zájemci kartičku s číslem slosovatelnou o mikulášský balíček. To ale zdaleka není vše, losovat se bude i o gurmánské zážitky. Po celé odpoledne bude ve vybraných a označených restauracích v centru města nabízeno speciální čertovské menu. Informace o vybraných restauracích najdete na www.hradeczije.cz

Zábavné odpoledne pořádá Město Jindřichův Hradec ve spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů města Jindřichův Hradec a Oblastním spolkem Českého červeného kříže v Jindřichově Hradci.

Partnery akce jsou: Fruko Schulz Jindřichův Hradec

Mediální partneři: Týdeník Jindřichohradecka, Jindřichohradecká televize, měsíčník Žurnál, Týdeník 5plus2 Jindřichohradecko a Hitrádio Faktor

Vytvořeno 18.11.2014 12:25:36 | přečteno 2877x | barbora.pisova
load