Od 1.7. můžete opět soutěžit s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC

Interaktivní průvodce

I v letošním roce si pro vás město Jindřichův Hradec připravilo oblíbeného interaktivního průvodce Poznej Hradec, který vás zábavnou formou seznámí s historií i současností města a zároveň vás naladí na vlny kulturního léta ve městě. Interaktivní průvodce je forma poznání města, při kterém se zabaví mladí, staří, rodiny s dětmi, prostě každý.

Soutěžte s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC (spuštěno bude od 1. 7. 2017). Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, ale absolvovat ho budou moci i ti, kteří takový telefon nemají. Pro tyto návštěvníky je k dispozici klasický tištěný průvodce.

26 zastavení na vycházkovém okruhu
6 míst, která musíte navštívit, abyste vyluštili tajenku.

Trasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů, naladí vás na vlny kulturního léta ve městě a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Mobilní verze

Těm, kteří mají chytrý telefon, stačí stáhnout pomocí QR kódu aplikaci a ihned začít snímat a hrát. QR kód ke stažení najdete níže pod článkem, dále na daných pěti tajenkových zastaveních a také v Informačním středisku v Panské ulici.

Tištěná verze

Ti, kteří se rozhodnou pro tradiční formu „tužka a papír“, si v Informačním středisku mohou vyzvednout tištěného průvodce, lístek ke šrafování slov, tužku a dle přiložené mapy v průvodci se vydat na trasu.

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 31. října 2017 a vylosování výherců proběhne do 30. prosince 2017. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v Informačním středisku čekat drobná odměna.

Stažení aplikace – STAHUJ

QR kód ke stažení aplikace
Vytvořeno 21.6.2017 11:42:52 | přečteno 875x | barbora.pisova
load