Nová hygienická opatření platí i pro návštěvu infocentra

roušky 28.7.

Milí turisté a návštěvníci infocentra, pro celý Jihočeský kraj platí od úterní půlnoci nová opatření, která se týkají i návštěvy našeho turistického infocentra.

Povinné bude nošení roušek ve všech vnitřních prostorách zdravotnických zařízení, včetně lékáren a ve všech vnitřních prostorách zařízení sociálních služeb. Roušky budou povinné také na úřadech pro návštěvníky i pro zaměstnance při kontaktu s veřejností a při pohybu po budově. 

Krajská hygienická stanice nařídila po jednání krizového štábu zpřísnění opatření v celém kraji. Platit budou od středy | www.kraj-jihocesky.cz. Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v Jihočeském kraji zasedal v pondělí Krizový štáb Jihočeského kraje. Vydal následující doporučení pro kraj a speciálně pro Prachaticko, které je od konce týdne nejvýznamnějším ohniskem nákazy COVID-19. Počet nemocných totiž udělal z Prachatic třetí nejsilnější republikové ohnisko hned za Jihlavou a Karvinou. Krajská hygienická stanice nařídila po jednání krizového štábu zpřísnění opatření v celém kraji. Platit budou od středy | www.kraj-jihocesky.cz

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci v Jihočeském kraji zasedal v pondělí Krizový štáb Jihočeského kraje. Vydal následující doporučení pro kraj a speciálně pro Prachaticko, které je od konce týdne nejvýznamnějším ohniskem nákazy COVID-19. Počet nemocných totiž udělal z Prachatic třetí nejsilnější republikové ohnisko hned za Jihlavou a Karvinou.

Pro Jihočeský kraj platí od úterní půlnoci tato opatření: 

  • Nošení roušek ve všech vnitřních prostorách zdravotnických zařízení, včetně lékáren
  • Nošení roušek ve všech vnitřních prostorách zařízení sociálních služeb
  • Nošení roušek na úřadech platí pro návštěvníky i pro zaměstnance při kontaktu s veřejností a při pohybu po budově

Doporučení: Pro zvýšení bezpečnosti obyvatel kraje doporučujeme nosit roušky i v místech s větší koncentrací lidí (veřejná doprava, taxislužby či pošty, obchody a nákupní centra).
Vytvořeno 28.7.2020 15:41:19 | přečteno 704x | barbora.pisova
load