Netradiční velikonoční výstava - Splašená vejce

Zámek

Brány Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec se již v letošním roce otevřeli a to 30. března. Na Velikonoce obzvláštní interiéry trasy A netradiční výstava zvaná „Splašená vejce“, která potrvá od 19. 4. do 28. 4. 2019.

Bezmála tisíc vajec mnoha barev a velikostí v roztodivných kombinacích opět potěší pravidelné a, doufáme, příjemně překvapí nové návštěvníky.

Otevírací doba o Velikonocích je od 10 do 11.30 (poslední možný vstup před polední přestávkou) od 13 do 15.15 hod. Mimořádné individuální prohlídky nabízíme od Velkého pátku 19. dubna do Velikonočního pondělí 22. dubna.

Dle úspěšné tradice posledních let budou návštěvníci moci navštívit I. prohlídkovou trasu Adamovo stavení bez vedených prohlídek. 

Individuální prohlídky mohou také více ocenit návštěvníci s malými dětmi, které při prohlídce nebude "zdržovat" výklad průvodce. Ovšem průvodci budou v interiérech zámku přítomni, připraveni odpovídat na otázky a návštěvníci si v rámci otevírací doby budou moci procházet trasu vlastním tempem.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vytvořeno 12.3.2019 9:22:12 | přečteno 747x | barbora.pisova
load