Mikulášský parní vlak

JHMD Mikulášský parní vlak

Kdo má čisté svědomí a pro strach uděláno, ať se vydá v sobotu 2. 12. 2017 na Mikulášskou jízdu parním vlakem do lesů České Kanady. Roztopený kotel, žhavé jiskry a hustý dým vyletující z komína, sten a skřípot v soukolí stařičké parní lokomotivy dotvoří opravdovou pekelnou atmosféru.

Všichni zúčastnění budou za své skutky po zásluze odměněni. Cestou hlubokými lesy se ve vlaku objeví pekelníci, aby ztrestali nepoctivce a hříšníky. Svatý Mikuláš s andělem ale dohlédnou, aby se nestalo nic zlého tomu, kdo je bez viny.

V cílové stanici Hůrky, v tamní restauraci, bude na všechny nachystána tradiční mikulášská besídka, hravá tvořivá dílna a teplé občerstvení.

Abychom to všechno stihli, vyjedeme z jindřichohradeckého vlakového nádraží přesně v 10:44 a zpátky se vrátíme ve 16:25.

Doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte od pondělí 13. listopadu na adrese http://jizdenky.jhmd.cz. Jízdné pro tematickou Mikulášskou parní jízdu se řídí zvláštním tarifem JHMD. Dospělí zaplatí 340 Kč, děti do 15 let polovinu a děti mladší tří let pojedou zdarma. Rodinné jízdné pro dva dospělé a až tři děti činí 850 Kč. 

Rezervaci míst můžete provést také telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin.

Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz.
Více informací naleznete na www.jhmd.cz.Vytvořeno 23.11.2017 9:08:56 | přečteno 732x | barbora.pisova
load