Mezinárodní festival outdoorových filmů

Festival outdoorových filmů

Kino Střelnice se v říjnu zapojí do Mezinárodního festivalu outdoorových filmů. Ve dnech 26. až 30. října vždy od 17.00 a 20.00 hodin se můžete těšit na velmi zajímavé filmy.  

Oblíbený Mezinárodní festival outdoorových filmů opět rozšiřuje své pole působnosti, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Ve srovnání s minulými roky se totiž navýšil počet spolupořadatelů. V letošním roce se MFOF uskuteční v rekordních 46 městech (místech). 

"Je to jasný důkaz toho, že popularita našeho festivalu stále roste. Všech šestačtyřiceti spolupořadatelů si velmi vážíme. Každopádně věříme, že v příštím roce toto číslo ještě překonáme a třeba se přehoupneme i přes bájnou padesátku," přibližuje ředitel MFOF Jiří Kráčalík.

Zatím nejvíce spolupořadatelských zastávek si festival připsal v roce 2013, kdy se konal na 43 místech. Loni to bylo 41 měst a míst.

"Diváci se letos mohou těšit na špičkové snímky nejen známých režisérů, scénáristů a kameramanů, ale i mnoha nových tvůrců, na netradiční pojetí a zpracování filmů. Se zatajeným dechem budou sledovat nadlidské výkony protagonistů v extrémních přírodních podmínkách a jejich úžasné, až mnohdy neuvěřitelné lidské příběhy," má už nyní jasno Halka Richtarová z Domu kultury města Ostrava.

Přitom Ostrava, stejně jako Olomouc, se zatím zapojila do každého ročníku Mezinárodního festivalu outdoorových filmů.

V letošním roce registrují organizátoři MFOF také dvanáct nových spolupořadatelských míst. Zároveň festival vzbuzuje čím dál tím větší pozornost na Slovensku, kde zavítá celkem do šesti měst. 

Jindřichův Hradec - program 

Další aktuality můžete sledovat zde: www.outdoorfilms.cz

ikona souboruMFOF tisková zpráva
Vytvořeno 1.10.2015 13:31:32 - aktualizováno 19.10.2015 8:29:06 | přečteno 1190x | barbora.pisova
load