Město dětem aneb cirkus v parku

město dětem

Město Jindřichův Hradec vás zve na tradiční veselé rozloučení s prázdninami, tentokrát nazvané „Město dětem aneb cirkus v parku“. Letos se uskuteční v jindřichohradeckém městského parku v sobotu 26. srpna. 

Nosný program letošního loučení s prázdninami vytvoří divadelní společnost Chůdadlo, která se představí návštěvníkům v průběhu celého odpoledne. Program pro děti začne již v ranních hodinách dětskými rybářskými závody na řece Nežárce ve spodní části městského parku.
Vlastní zábavný program zahájí herci společnosti Chůdadlo ve 13 hodin v horní části parku, ve 13.30 hodin předvedou akrobatickou komediální show „Fangle“, ve 14.30 hodin vzdušnou akrobacii „Návraty“, v 15.30 hodin „Kejklířskou romanci“ a od 16.30 hodin netradiční provedení Shakespearovy hry Romeo a Julie. Zájemci se budou moci zúčastnit školy žonglování, a to ve 14, 15 a v 16 hodin
Kromě „cirkusových kousků“ budou dětem tradičně k dispozici členové sportovních oddílů, organizací pracujících s dětmi a mládeží a dalších společenských a kulturních organizací. Tyto organizace představí svoji činnost a nabídku volnočasových aktivit, pro dětské návštěvníky i jejich rodiče připraví různé soutěže, disciplíny a hry. Děti si také budou moci nechat vytvořit malbu na obličej nebo efektní „tetování“.
V rámci připraveného programu bude v kinosále Kulturního domu Střelnice promítáno pásmo filmů pro nejmenší s názvem Kropáček má angínu (13, 14.30 a 16 hodin). 

Vstupné volné
Vytvořeno 16.8.2017 14:34:32 | přečteno 1623x | petra.kredatusova
load