Malá silvestrovská jízda

Malá silvestr jízda 2

Přijďte se svézt při poslední příležitosti v tomto roce parním vlakem po kolejích úzkého rozchodu, který se Vám naskytne 30. prosince.

Parní vlak tentokrát vyjede z Jindřichova Hradce až odpoledne, ve tři čtvrtě na tři. Také trasa, která jej čeká, bude kratší než obvykle. Cílovou stanicí se stane nádraží Kunžak - Lomy. Už za nadcházejícího šera se tu parní lokomotiva obrátí a tzv. dozbrojí, program tím ale zdaleka nekončí. Na nádraží ve Střížovicích na vás ještě čeká vypouštění lampionů štěstí. Do Jindřichova Hradce se parní vlak vrátí až v 17:36. 

Doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese http://jizdenky.jhd.cz/. Jízdné pro zvláštní tematickou "Malou silvestrovskou jízdu" se řídí zvláštním tarifem JHMD. Dospělí zaplatí 340 Kč, děti do 15 let polovinu a děti mladší tří let pojedou zdarma. Rodinné jízdné pro dva dospělé a až tři děti činí 850 Kč. Rezervaci míst můžete provést na www.jizdenky.jhmd.cz, nebo v pracovních dnech telefonicky na čísle 384 361 165 od 7.00 do 15.00 hodin. Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz. Více informací naleznete na www.jhmd.cz.

Vytvořeno 22.12.2017 14:59:43 | přečteno 696x | pavlina.pipalova
load