Malá silvestrovská jízda párou

Silvestr JHMD 2015

Poslední příležitost svézt se parním vlakem po kolejích úzkého rozchodu se vám letos naskytne 30. prosince. Parní vlak tentokrát vyjede z Jindřichova Hradce deset minut před třetí hodinou a cílovou stanicí se stane nádraží Kunžak - Lomy. Užijte si poslední jízdu párou tohoto roku !!!

Poslední příležitost svézt se parním vlakem po kolejích úzkého rozchodu se vám letos naskytne 30. prosince. Malou silvestrovskou jízdu zimní krajinou uvítají nejen nostalgičtí milovníci staré techniky, pro které jsou parní lokomotivy živými svědky minulých časů, ale i rodiny s dětmi. Pouze při Malé silvestrovské jízdě se bude parní vlak vracet už za úplné tmy.

Parní vlak tentokrát vyjede z Jindřichova Hradce až odpoledne, deset minut před třetí hodinou. Také trasa, která jej čeká, bude kratší než obvykle. Cílovou stanicí se stane nádraží Kunžak - Lomy. Už za šera se tu parní lokomotiva obrátí a tzv. dozbrojí, program tím ale zdaleka nekončí. Na nádraží ve Střížovicích na vás ještě čeká malé silvestrovské veselení, které v případě příznivého počasí zakončí vypouštění lampionů štěstí. Do Jindřichova Hradce se parní vlak vrátí až v 17:25.

Doporučujeme rezervovat si místa předem. Jízdenky s místenkou zakoupíte na adrese http://jizdenky.jhmd.cz/. Jízdné pro zvláštní tematickou "Malou silvestrovskou jízdu" se řídí zvláštním tarifem JHMD. Dospělí zaplatí 250 Kč, děti do 15 let polovinu a děti mladší tří let pojedou zdarma. Rodinné jízdné pro dva dospělé a až tři děti činí 650 Kč. Rezervaci míst můžete provést také telefonicky na čísle 384 361 165 v pracovních dnech od 7.00 do 15.00 hodin.

Pro získání dalších informací pište na office@jhmd.cz.
Více informací naleznete na www.jhmd.cz.

Vytvořeno 21.12.2015 9:37:42 | přečteno 1130x | barbora.pisova
load