Kouzelná školka - Michal k snídani

Michal Nesvadba

Děti od 2 do 9 let i jejich rodiče jsou zváni 7. 11 . 2016 od 10:00 hodin do divadelního sálu Kulturního domu Střelnice na dětské představení Michala Nesvadby - Michal k snídani.


Michal, který je dětem dobře známý z pořadu České televize Kouzelná školka, tentokráte plně rozvíjí hru s barevnými samolepicími páskami. Bez ostychu vytáčí metry a metry pásek, ze kterých vyrábí jednoduché tvary až po plastické, imitující reálné předměty, v tomto případě, o všem dobrém, na co máme chuť!

Michal se zamýšlí nad tím, co se stane, když nesníme z talíře poslední sousto, ve kterém je ukrytá síla.
Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených diváků, děti spolu s Michalem odhalí záhadu posledního nedojedeného sousta  a zažijí spoustu legrace, soutěží, písniček a hlavně aktivního zapojení úplně všech malých diváků do hodiny plné her s Michalem. Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Přijďte si hrát a mít osobní zážitek s Michalem z Kouzelné školky, nebude chybět focení s dětmi a kdo bude mít obrázek pro Michala, nezapomeňte ho vzít sebou, moc se na vás těšíme!

Vytvořeno 27.10.2015 11:08:51 | přečteno 1657x | barbora.pisova
load