Koncert skupiny Čechomor na zámku

Čechomor
Skupina Čechomor slaví letos krásných 33 let na hudební scéně a oslaví to jak jinak než se svými fanoušky na koncertech. Užijte si koncert i na nádvoří jindřichohradeckého zámku 11. srpna.

Můžete se těšit na koncert plný radosti, jak už název turné napovídá. Čechomor přiveze svoji nejnovější desku s názvem Radosti života, a kromě toho zazní samozřejmě i starší osvědčené hity. Koncerty navazují na úspěšné akustické turné, se kterým skupina navštívila svoje fanoušky po celé České republice v roce 2020.

"I přes všechna vládní opatření jsme si léto 2020 užili a věříme, že letos to bude ještě lepší. Budeme se na vás těšit!" vzkazují za celou kapelu František Černý a Karel Holas.

Jako je už na koncertech Čechomoru hezkým zvykem, i tady bude možné podpořit Pomocné tlapky, organizaci, která vychovává asistenční psy pro hendikepované lidi, kteří se bez jejich pomoci v každodenním životě neobejdou.


Koupit vstupenku můžete zde:

https://www.cechomor.cz/event/jindrichuv-hradec-nadvori-zamku/Vytvořeno 27.7.2021 14:56:55 | přečteno 436x | barbora.pisova
load