Kanadský tulák 2

Kanadský tulák

Na sobotu 16. září 2023 připravil Destinační management Česká Kanada druhou turistickou akci nazvanou Kanadský tulák – pochod Českou Kanadou. Účastníci výšlapu se tentokrát vydají z Malého Ratmírova do Kaprounu po trase druhé etapy Stezky Českou Kanadou, která měří 14,4 km.


Registrace zdarma na www.stezkack.cz

Tato předregistrace vás zařadí do slosování o zvláštní cenu. Registrovat se můžete pouze formulářem na www.stezkack.cz, za registraci se nepovažuje vyjádření zájmu či účasti na facebookové události.

Registrace účastníků je možná také až na startu v Chatovém táboře Malý Ratmírov (bývalý Slovan), a to v den akce v rozmezí 9:30 – 10:30. Zde turisté obdrží zdarma mapku a slosovatelné číslo do losování o ceny v cíli. Registrace předem na webu www.stezkack.cz i na místě je ZDARMA.

Na start do Malého Ratmírova se můžete přepravit autobusy, které vypravujeme z autobusového nádraží v Jindřichově Hradci (odstavná plocha poblíž administrativní budovy ČSAD a bývalého hotelu U Města Vídně) v časech 8:45, 9:00, 9:30 a 9:45.

Start: vyrazit na trasu je možné kdykoliv po zaregistrování na začátku do 10:30.

Trasa druhého Kanadského tuláka vede z Malého Ratmírova do Kaprouna.

Z Chatového tábora Malý Ratmírov vyrazí účastníci ke Krvavému rybníku a odtud k rybníku Střížovický, kde na Vás bude čekat občerstvení. Trasa vede přes Kunžak, měří 14,4 kilometrů, a je vedena po červené turistické značce. Dále pak po silnici do Kunžaku a pak kolem kunžacké Struhy k Vysokému kameni. Odtud už všichni sestoupají do Kaprouna.

Do cíle je potřeba dorazit do 15:00, kdy proběhne losování tří hlavních cen a jedné speciální pro předem registrované účastníky z webu www.stezkack.cz. Po příchodu budete zařazeni do slosování, získáte krásnou dřevěnou medaili a zároveň také získáte možnost vyhrát nějakou ze 40 cen v malé tombole.


Hlavní ceny:

1. cena – vyhlídkový let nad Českou Kanadou z letiště v Jindřichově Hradci

2. cena – balíček uzenin a dalších pochoutek od lokálních výrobců

3. cena – poukázka na nákup sportovních potřeb ve Sportisimu v hodnotě 1500 korun

Ke každé ceně přihodíme nějakou dobrotu ze slavonické vinotéky Slávů Dvůr (www.slavudvur.cz).


Speciální cena losovaná z registrovaných na www.stezkack.cz – zapůjčení dvou elektrokol na jeden den v Deštné + vstupné do provaznického a leteckého muzea v Deštné

Něco k občerstvení bude možné zakoupit poblíž Střížovického rybníka nebo v cíli v Kaprounu. To budou mít na starost dobrovolní hasiči z Kunžaku a ze Střížovic.

Pro účastníky akce bude opět zajištěn svoz kyvadlovým autobusem (Kaproun – přes Malý Ratmírov – nádraží v Jindřichově Hradci), první autobus vyrazí na cestu bezprostředně po losování hlavních cen.

Akce se koná za každého počasí. Účast je na vlastní nebezpečí. 

Trasa je vyloženě určena pro pěší, není vhodná pro kočárky. Místy může být terén náročnější.

Registrace bude ukončena v pátek 15. září 2023 ve 12:00 h.


Vytvořeno 6.9.2023 10:03:35 | přečteno 196x | barbora.pisova
load