Jindřichův Hradec získal opět zlatý titul "Informační centrum roku 2018" v Jihočeském kraji

ATIC 2018

Zlatý titul “Informační centrum roku 2018” v Jihočeském kraji míří do Jindřichova Hradce. Zástupkyně informačního centra ho ve čtvrtek 8.11.2018 přebraly ve Štábním domku Galerie Středočeského kraje

Kutná Hora, zapsaná na listu světového dědictví UNESCO, byla ve dnech 7. - 9. listopadu 2018 hostitelským městem tradičního členského fóra pracovníků turistických informačních center, kterého se zúčastnilo i město Jindřichův Hradec. Vlastní jednání členského fóra se uskutečnilo ve čtvrtek 8.11. v Tylově divadle, ve středu večer a v pátek byl zajištěn doprovodný program členského fóra. Účastníci setkání projednali společné aktivity na rok 2019, seznámili se s novinkami v cestovním ruchu a s činností asociace za uplynulé období.

V rámci členského fóra A.T.I.C. ČR uspořádala taktéž akci, v jejímž průběhu nastoupilo do vlaku Českých drah 126 zaměstnanců turistických informačních center z celé České republiky, aby společně symbolicky ujeli vzdálenost mezi nástupní stanicí Kutná Hora město a cílovou stanicí Kutná Hora-Sedlec. Rekord, který měl za úkol podpořit týmového ducha a společný zájem všech TIC - skvělou informovanost turistů o českých turistických destinacích, byl zapsán do České databanky rekordů. 

Dále účastníci absolvovali prohlídku města Kutná Hora, varhanní koncert v katedrále v Sedlci, a společenský večer ve Štábním domku areálu GASK, kde naše město slavnostně přebralo zlatý titul “Informační centrum roku 2018” v Jihočeském kraji.

Vytvořeno 12.11.2018 9:30:05 | přečteno 752x | barbora.pisova
load