Jindřichohradecký zámek odstartuje letošní sezónu na Velký pátek

Splašená vejce

Sezóna na jindřichohradeckém zámku bude roku 2018 zahájena na Velký pátek, 30. března  v obnovené tradici oblíbené velikonoční výstavy zvané „Splašená vejce“, během níž zámecké interiéry první prohlídkové trasy obohatí téměř tisíc vajec mnoha barev a velikostí v roztodivných kombinacích. 

V letošním roce si budou moci návštěvníci prohlédnout nově upravené pokoje první prohlídkové trasy, kterým se postupně vrací jejich funkce a podoba z počátku 20. století. Pravidelné i nové návštěvníky doufáme potěšit skutečností, že pokračujeme v obnovené tradici oblíbené velikonoční výstavy zvané „Splašená vejce“, během níž zámecké interiéry první prohlídkové trasy obohatí téměř tisíc vajec mnoha barev a velikostí v roztodivných kombinacích. Výstava bude trvat od 30. března do 15. dubna. 

Od Velkého pátku 30. března do Velikonočního pondělí 2. dubna bude navíc mimořádně zpřístupněna bez průvodců. Ti budou přítomni a připraveni odpovídat na otázky, ale každý návštěvník bude moci procházet interiéry tak dlouho a v takovém sledu, jaký si sám vybere.

Vytvořeno 6.3.2018 12:22:44 | přečteno 806x | barbora.pisova
load