Jindřichohradecké infocentrum se zapojí do soutěže televizní stanice Déčko

probuď Déčko - logo

Od 1. 7. do 31. 8. 2017 bude na 160 místech po celé České republice probíhat letní soutěž České televize „Probuď Déčko“ . Také na jindřichohradeckém informačním středisku se objeví portál do duhové země Déčka! Navštivte nás a pomozte tak špuntům v hledání Pětibarevného klíče!

Diváci televizní stanice Déčko si od 15. 6. všimli, že barevné znělky, na které jsou z vysílání zvyklí, se podivně zasekávají (často vtipným způsobem). Do vysílání proto vstupují špunti – údržbáři Déčka – a snaží se znělku roztlačit. Déčko je totiž „mechanický strojek na klíček“, který je třeba pravidelně natahovat Pětibarevným klíčem. Protože se to včas neudělalo, Déčko nyní dočerpává poslední energii a zpomaluje. Hlídač klíče, inženýr Vrtulka se kaje, že zapomněl, kde klíč je. Špunti po klíči začínají intenzivně pátrat. S počátkem prázdnin žádáme o pomoc děti, protože špuntů je zoufale málo.

Podle mapy na webu si hráč najde místo v ČR, kde se nachází vstup (portál) do duhové země Déčka.
Přijde na toto místo a dotkne se rukou portálu („portál“ je samolepka na dveřích či pultu infocentra). Tím se hráč s portálem trvale „propojí“ a může díky tomu později přivolat nového špunta na pomoc.
Hráč si vyžádá od obsluhy infocentra letáček, na němž je heslo (pro zavolání špunta) - unikátní kód.
Toto heslo zadá na webu a vidí, že nový špunt se díky němu pustil do společného hledání Pětibarevného klíče. Když takto hráč získá tři hesla (a tím povolá tři špunty), splní podmínky soutěže a může vyhrát cenu. Hesla se získávají nejen v infocentrech, ale například i na hradech a zámcích a v keškách v přírodě.

Leták, který si hráč vyzvedne v TIC obsahuje:
1. heslo
2. základní informace o soutěži i pro lidi, co soutěž dosud neznají
3. loga partnerů
4. návod, jak použít získané heslo mj. k tomu, aby s ním hráč vyrobil virtuální pohlednici s vlastní fotografií, která dorazí fyzicky adresátovi.
5. informace o cenách v soutěži 

Také na jindřichohradeckém informačním středisku se objeví portál do duhové země Déčka! Navštivte nás a pomozte tak špuntům v hledání Pětibarevného klíče!

Harmonogram soutěže:

Letní soutěž České televize „Probuď Déčko“ bude probíhat od 1. 7. – 31. 8. 2017 na 160 místech po celé České republice.

Vice informací o soutěži se dozvíte na www.probuddecko.cz

Zuzana BedrnováVytvořeno 30.6.2017 9:54:35 | přečteno 1200x | barbora.pisova
load