Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Den města
V červnu probíhají v Jindřichově Hradci městské slavnosti, které jsou situovány do centra města a především do areálu Státního hradu a zámku. Oslavy jsou pokaždé jinak tematicky zaměřené.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Interaktivní průvodce městem s tajenkou

interkativni pruvodce JH titulka

Absolutní novinkou pro letošní sezonu 2014 (spuštěno od 1.7.) je Interaktivní průvodce městem s tajenkou v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, ale absolvovat ho budou moci i ti, kteří takový telefon nemají. Pro tyto návštěvníky bude připraven klasický tištěný průvodce.

46 zastavení na vycházkovém okruhu
5 míst, které musíte navštívit pro vyluštění tajenky

Trasa interaktivního průvodce vám představí ne zcela známou historii městských domů a zároveň vás zavede na pět nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Mobilní verze

Těm, kteří mají chytrý telefon, stačí stáhnout pomocí QR kódu aplikaci a ihned začít snímat a hrát. QR kód ke stažení najdete níže pod článkem, dále na daných pěti tajenkových zastavení a také v Informačním středisku v Panské ulici.

Tištěná verze

Ti, kteří se rozhodnou pro tradiční formu "tužka a papír", si v Informačním středisku mohou vyzvednout tištěného průvodce, lístek ke šrafování slov, tužku a dle přiložené mapy v průvodci se vydat na trasu.

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 30. září 2014 a vylosování výherců proběhne do 15. prosince 2014. Výherci budou zveřejněni na stránkách infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktování emailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v Informačním středisku čekat drobná odměna.

QR kód ke stažení aplikace

QR kód ke stažení aplikace

2.7.2014 16:08:37 | přečteno 1562x | Bc. Denisa Plačková

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load