Husité budou opět na talíři

Toulky září/říjen 2015

Kdo nestihl hostinu letní série v letošním speciálním ročníku Večerních toulek bájným Hradcem s nadtitulem "Husité na talíři" může navštívit některý z podzimních představení. Na září a říjen je připraveno dalších 6 představení, na která si již teď můžete rezervovat místa u stolu.

Doufáme, že si na některý z termínů uděláte čas, hlad i chuť, našetříte nějaké korunky a zavítáte do Jindřichova Hradce na středověkou hostinu dozvědět se něco z doby začátku husitských válek a ochutnat něco středověkých pokrmů.

Máme pro vás nachystáno celkem 6 termínů, protože víme, že najít si čas není snadné:

- pátek 11. září, pátek 18. září, pátek 25. září, neděle 27. září, neděle 4. října a pátek 9. října
- vždy od 20.00 hodin (do cca 21.20)

Doporučujeme účast ve dvojicích. Malé děti nechejte raději doma (hodinu se sedí u stolu, jí se divná jídla a je to strašná nuda). A předem nevečeřte, bude toho dost, jak se na hostinu patří.Jelikož se nám nevejde ke stolům více než 19 spolustolovníků, je nutné si předem rezervovat místa v Informačním středisku města (tel. 384 363 546, e-mail: info@jh.cz). Platba proběhne až na začátku představení.
Prosíme, nenechávejte rezervaci na poslední chvíli, příprava je letos trochu náročnější a je potřeba znát předem, zda a pro kolik lidí se bude vařit a hrát.Vytvořeno 7.9.2015 13:25:31 | přečteno 1052x | barbora.pisova
load