Hradozámecké léto na zámku

hradozámecké léto

12. srpna 2018 si užijte Hradozámecké léto na zámku Jindřichův Hradec kdy vás zámkem provede speciální host - herečka Iva Hüttnerová.

Začátky prohlídek jsou od 13:15 a 15:00 hodin. Staňte se součástí živého vysílání nebo si zasoutěžte o lákavé ceny! 

Hradozámecké léto je letní akce regionálních stanic Českého rozhlasu a Národního památkového ústavu. Během prázdnin nabídne jedinečné reportáže, mimořádné prohlídky, koncerty na hradech a zámcích a také soutěž o desítky atraktivních cen.

Prostřednictvím rozhlasových reportáží a přenosů navštíví posluchači regionálních stanic Českého rozhlasu celkem 98 hradů a zámků ve správě NPÚ. Na osmi z nich navíc připraví Český rozhlas nedělní program se soutěžemi, koncerty (František Nedvěd, Jakub Smolík, Petra Černocká, Milan Drobný, Pavel Vítek, Jana Chládková, Marcel Zmožek), živým rozhlasovým přenosem a speciálními prohlídkami, kdy se v roli průvodců představí známí herci (Naďa Konvalinková, Ondřej Kepka, Jan Přeučil, Ota Jirák, Zdeněk Junák, Iva Hüttnerová).

Všichni posluchači také mohou po celé prázdniny vyhrávat lákavé ceny. Každý týden získá desítka výherců speciální ceny s logem soutěže (batohy, trička, deky, chladicí tašky, svítilny, termohrnky, termosky) a jeden z posluchačů navíc digitální fotoaparát. Na konci prázdnin na výherce hlavních cen čeká volná vstupenka pro dvě osoby do všech objektů NPÚ na rok 2019, zámecká večeře s Naďou Konvalinkovou, noční prohlídka vybraného hradu nebo zámku s číší dobrého vína a také trojice digitálních fotoaparátů.

Více na www.hradozameckeleto.cz


Vytvořeno 21.7.2018 12:05:46 | přečteno 920x | barbora.pisova
load