Hradecká selfie TOP TÝDEN 2015

Hradecká selfie

Zapojte se do Hradecké selfie a posílejte svá originální selfíčka pořízená v Jindřichově Hradci. Soutěž trvá až do úterý 30. června a vyhrát můžete skvělé a hodnotné ceny.

Popularita selfie, autoportrétu foceného mobilem nebo foťákem na dlouhou ruku, hýbe světem. Nyní se o svá selfie z Jindřichova Hradce můžete podělit i vy – a to originálním způsobem! 

V rámci pátého ročníku turistického TOP Týdne, který se v Jindřichově Hradci odehraje od 25. července do 2. srpna letošního roku, se město Jindřichův Hradec rozhodlo ve spolupráci s Muzeem fotografie a moderních obrazových médií a jindřichohradeckým fotografem Martinem Kozákem připravit akci Hradecká selfie 2015.

Až do úterý 30. června můžete svá selfie, pořízená na různých místech v Jindřichově Hradci, zasílat na e-mailovou adresu jhselfie@gmail.com. Po shromáždění všech zaslaných fotek z nich bude vytvořena velká mozaika, která bude odhalena v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií v Kostelní ulici 31. července při Foto pátku, který bude součástí TOP Týdne. Následně zůstane v muzejních prostorách vystavena několik týdnů.

V ten samý den Muzeum fotografie a moderních obrazových médií zahájí také tradiční a oblíbené TOP fotografování v historických kostýmech, které potrvá až do neděle 2. srpna, která letošní TOP Týden ukončí.

Součástí Hradecké selfie 2015 je také soutěž o nejoriginálnější selfie. Její vyhlášení proběhne po odhalení mozaiky ze všech zaslaných snímků. Rozhodovat o vítězných snímcích bude pětičlenná porota, jejíž složení odhalíme později, stejně jako ceny v soutěži.

Jak mají vypadat soutěžní fotografie a kam je posílat?

Soutěžní selfie musí být pořízené v Jindřichově Hradci. Snímky zasílejte na e-mail jhselfie@gmail.com pod heslem „Hradecká selfie“. Formát zasílaných fotografií musí být JPG/JPEG.

Pravidla a obecná ustanovení

1. Fotosoutěž nazvaná „Hradecká selfie“ (dále jen soutěž ) je určena amatérským i profesionálním fotografům bez rozdílu věku.

2. Organizátory soutěže je Město Jindřichův Hradec ve spolupráci s fotografem Martinem Kozákem a Muzeem fotografie a moderních obrazových médií, o.p.s.

3. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání minimálně jedné soutěžní fotografie.

4. Fotografie selfie musí být pořízená v Jindřichově Hradci.

5. Každý účastník má právo zaslat do soutěže maximálně 3 ks snímků.

6. Fotografie je možné přihlásit do soutěže pouze v elektronické formě.

7. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

8. Zasláním fotografií do soutěže autor poskytuje vyhlašovateli oprávnění k výkonu práva užít fotografie k nekomerčním účelům propagace města.

9. Fotografie je možné zasílat do soutěže v termínu od 1. 4. do 15. 6. 2015, a to e-mailem na adresu jhselfie@gmail.com.

10. Podmínkou pro účast v soutěži je k fotografiím do zprávy uvedené jméno, příjmení a telefonický nebo e-mailový kontakt.

 

Selfíčka pořízená v J. Hradci posílejte na e-mail jhselfie@gmail.com!

Vytvořeno 2.6.2015 9:51:10 - aktualizováno 17.6.2015 10:51:46 | přečteno 1101x | barbora.pisova
load