Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Město dětem aneb loučení dětí s prázdninami
Pravidelně se na sklonku srpna koná v městském parku v Jindřichově Hradci akce pro ty nejmenší plná atrakcí, her a soutěží se spoustou sladkých odměn.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Hradečáci páru mají, další rekord překonají!

IMG 7058

Přesně tak zní název dalšího rekordního pokusu, který ve městě nad Vajgarem odstartuje letošní, v pořadí již čtvrtý ročník projektu TOP Týden. V sobotu 26. července se na náměstí Míru můžete od 13.00 hodin těšit na vystoupení skupiny Klaret ze Stráže nad Nežárkou.

Ta bude návštěvníky akce provázet celým odpolednem. Zhruba ve 14.00 hodin začne registrace účastníků pokusu o rekord. Zájemcům budou rozdávána trička v zelených a černých barvách, které jsou tolik typické pro vagóny jindřichohradecké úzkokolejky. Účastníci budou poté řazeni pod dohledem komisařů pelhřimovské Agentury Dobrý den do vláčku, v jehož čele bude nepřehlédnutelná maketa parní lokomotivy. Na její tvorbě se podíleli žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. O tom, zda pokus nakonec ozdobí nejnovější vydání České knihy rekordů, rozhodne délka vláčku i počet lidí do něj zapojených.

V rámci sobotní akce bude na náměstí Míru k dispozici také stánek společnosti Jindřichohradecké místní dráhy, dále fotokoutek firmy BOROVKA, kde si budou moci návštěvníci zdarma pořídit tematický snímek a chybět nebude ani občerstvení.

Pokusem o rekord ale letošní TOP Týden v Jindřichově Hradci teprve začíná. Těšit se můžete na výstavy, koncerty a další zajímavé akce.

Registrace možných účastníků Pokusu o rekord probíhá v Informačním středisku (osobně, telefonicky, emailem).

Plakát pokus o rekord ikona souboruzde.

Plakát TOP Týden ikona souboruzde.


UPOZORNĚNÍ!

V souvislosti s pokusem o rekord dojde v sobotu 26. července 2014 k úplné uzavírce náměstí Míru od čp. 166 po čp. 82 v době od 00:00 hod. do 19:00 hod.

ikona souboruUzavirka rekord


 

27.6.2014 13:15:56 - aktualizováno 21.7.2014 12:44:13 | přečteno 2385x | Ing. Karolína Bartošková

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load