Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci
je třetím nejrozsáhlejším památkovým objektem v České republice. Jeden z nejhodnotnějších architektonických souborů u nás byl v roce 1996 prohlášen národní kulturní památkou.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Dobrý bazar

Dobrý bazar_MFMOM_únor

Kavárna FotoCafé vás srdečně zve na dobročinný bazar, který se bude v jejích prostorách konat v pátek 27. února 2015 od 12:00 do 18:00 hodin a jehož výtažek z prodeje bude věnován na dobrou věc.

Pojďme si společně udělat radost pro dobrou věc. V rámci dobrého bazaru budete moci zakoupit módní oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky za symbolické ceny. Těšit se můžete i na "dobrý fotokoutek", dětské, ručně háčkované čepičky, látkové hračky Berta, bytové dekorace a postará se o vás i celý tým vizážistek, kadeřnic a  fotografka Natálie Severová - Foto Sofie Králová.

Veškerý výtěžek z prodeje Dobrého bazaru bude věnován předčasně narozeným miminkům v nemocnici Jindřichův Hradec.

Více info také na: https://www.facebook.com/dobrybazar

25.2.2015 9:58:22 | přečteno 2399x | barbora.pisova

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load