Dny města Jindřichův Hradec 2017

Dny města

Začátkem měsíce června se na Státním hradu a zámku v Jindřichově Hradci opět odehrají městské slavnosti „Dny města Jindřichův Hradec 2017“, které pro obyvatele našeho města i jeho návštěvníky připravilo město Jindřichův Hradec, Kulturní dům Střelnice a proběhnou 2. až 4. června 2017 na Státním hradu a zámku Jindřichův Hradec.

V letošním roce budou slavnosti opět programově zaměřeny hlavně na pobavení rodin s dětmi, ale samozřejmě nebude zapomenuto i na jiné věkové generace.

V pátek 2. června na III. nádvoří od 20.00 hodin vystoupí elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI s doprovodnou skupinou a exkluzivní host zpěvák Josef Vojtek.

Následující den 3. června bude zámek patřit především dětem. V parčíku před vstupem do zámku se budou moci děti projet na ponících a na II. nádvoří budou od 14.00 – 20.00 hodin pro ně připraveny různé hry, soutěže, tvořivá dílna ateliéru Tvor a divadla Studna, Cirkus – Klauna Huga a ukázky dravých ptáků v zámeckém parku. Na III. nádvoří od 14.00 – 22.00 hodin v opravdu bohatém programu pobaví děti i jejich rodiče Maxim Turbulenc, dále vystoupí Adam Mišík s kapelou, známá kapela Javory s Hanou a Petrem Ulrychovými, a ve večerních hodinách zazpívá Olga Lounová. Program celého dne završí koncert Petra Koláře s kapelou.

V neděli 4.6.2017 program pokračuje koncertem Hudby Hradní stráže a  Policie České republiky se svými hosty Gabrielou Urbánkovou a Tomášem Savkou .


Po celý tento den bude zdarma vstup na Černou věž (Hladomornu), Městskou věž, do Výstavního domu Stará radnice, do Muzea fotografie a moderních obrazových médií a do Domu gobelínů.
Vstupné na všechna vystoupení a koncerty je volné.

Vytvořeno 15.5.2017 9:02:34 | přečteno 3269x | barbora.pisova
load