Divadelní představení Byt na inzerát

Byt na inzerát_divadlo

Kulturní dům Střelnice a divadelní společnost Háta uvádí dne 19. ledna 2016 od 19 hodin francouzskou komedii Marca Camolettiho s názvem Byt na inzerát.

V režii Marie Lorencové hrají: Adéla Gondíková/Jana Zenáhlíková, Ivana Andrlová/Veronika Jeníková, Marcela Nohýnková/Vlasta Žehrová, Lucie Svobodová/Olga Želenská, Martin Zounar, Marcel Vašinka, Zbyšek Pantůček, Martin Sobotka/Filip Tomsa.
Odkvétající varietní umělkyně Georgette pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak spolu na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, nás přesvědčí expozice hry. Všechny obyvatelky bytu se proto nezávisle na sobě rozhodnou radikálně změnit život a všechny (opět bez vědomí těch ostatních) si podají inzerát. Majitelka bytu hledá nového nájemce, pianistka žáka, malířka model pro obraz Spartaka a služebná životního partnera. Zájemci, čtvero mužů nejrůznějšího ražení, se brzy dostaví, ale samozřejmě jak to bývá zrovna ve chvíli, kdy není doma správná inzerentka. Navíc zkratkovitá řeč inzerátů, známá i z našich novin, možnost dorozumění ještě více zkomplikuje.

Vstupné: 260,-, 250,-, 240,- Kč. Doprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice od 5. 1. 2016.

 
 
Vytvořeno 4.1.2016 9:49:00 | přečteno 2181x | barbora.pisova
load