Navigace  |  Obsah  |  Vyhledávání
CSENDEFRRUNLHU
Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci
je třetím nejrozsáhlejším památkovým objektem v České republice. Jeden z nejhodnotnějších architektonických souborů u nás byl v roce 1996 prohlášen národní kulturní památkou.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec

Občané tudy ->

Přeskočit navigaci

Navigace

 


Interaktivní průvodce městemUbytováníPenzion OboraVideopozvánkyKalendář akcí 2021 v PDFAnimovaný film o Jindřichově HradciAqua show sv. FloriánRozhledna Rýdův kopec DěbolínKudy kam na JindřichohradeckuBazén / Aquapark Jindřichův HradecMěstská sportoviště Jindřichův HradecOnline webkameryVirtuální prohlídkyPexeso

 

Divadelní pohádka Bob a Bobek na cestách

opona

Kulturní dům Střelnice vás zve na představení Bob a Bobek na cestách, které se uskuteční v neděli 16. února od 16.00 hodin ve společenském sále.

BOB a BOBEK, králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna se vydávají na cestu kolem světa. Kam je jejich létající klobouk zanese? Nechte se překvapit. Jisté však je,že to bude putování dobrodružné… Jaké příhody je asi čekají na Divokém Západě, za polárním kruhem či na Měsíci…?Známé večerníčkové postavičky ožijí ve veselém představení plném písniček na motivy knih Pavla Šruta a procestují ve svém létajícím klobouku celý svět. Režie: Petr Mikeska Hrají: Martina Venigerová, Veronika Bajerová a Petr Mikeska. Divadelní pohádka v cyklu "Děti s rodiči do divadla".

Vstupné: 50,-, 45,-, 40,- Kč.

Předprodej vstupenek v pokladně KD Střelnice

12.2.2014 16:57:09 | přečteno 2007x | Ing. Karolína Bartošková

Vyhledávání 
Informační středisko město Jindřichův Hradec © 2011  |  Panská 136/I, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika
tel. +420 384 363 546  |  e-mail: info@jh.cz
Mobilní verze stránek
load