Desátý ročník cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech!

Foto: www.okolojiznichcech.cz

Jindřichův Hradec bude v neděli 10. září 2023 cílovým městem čtvrté závěrečné etapy desátého ročníku mezinárodního cyklistického závodu OKOLO JIŽNÍCH ČECH, který se koná 7. až 10. 9. 2023. Příjezd cyklistů se předpokládá v 15.18 – 15.43 hodin.

Blíží se desátý ročník cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech!

Jindřichův Hradec bude v neděli 10. září 2023 cílovým městem čtvrté závěrečné etapy desátého ročníku mezinárodního cyklistického závodu OKOLO JIŽNÍCH ČECH, který se koná 7. až 10. 9. 2023. Příjezd cyklistů se předpokládá v 15.18 – 15.43. 

Mezinárodní etapový závod Okolo jižních Čech je pro závodníky kontinentálních týmů a národních výběrů součástí Světového poháru v silniční cyklistice. Je nejdelším etapovým závodem v silniční cyklistice v České republice. Rozprostírá se po celých jižních Čechách, centrem je Jindřichův Hradec.

Závodu se účastní nejlepší české týmy v silné konkurenci zahraničních týmů. Etapový závod v minulosti vyhrál vítěz etapy na Giru d‘ Italia Josef Černý, nebo jeden z velkých cyklistických talentů Belgičan Arnaud De Lie, který jezdí za team Lotto - Dstny. Přijďte je k trati podpořit.

K hladkému průběhu závodu a bezpečnosti můžete přispět i Vy. Vaší podporou, ale především dodržováním pokynů pořadatelů v době plánovaného průjezdu závodu a uvolněním komunikací a zajištěním všeho, co by mohlo průběh etapy narušit (zejména auta ve vozovce a domácí zvířata).


Vytvořeno 4.9.2023 14:14:39 | přečteno 71x | barbora.pisova
load