DEN CHARITY 2020

Kostel Nejsvětější Trojice

Farní charita Jindřichův Hradec Vás srdečně zve na oslavu DNE CHARITY, která se bude konat dne 27. 9. 2020.  Tento den si připomínáme patrona charity sv. Vincence z Pauly.

Místem konání oslavy bude málo známý kostel Nejsvětější Trojice nacházející se ve hřbitovním parku na rozmezí ulice Miřiovského a Jarošovské. (Tento sakrální prostor se nachází mj. v blízkosti sídla Farní charity Jindřichův Hradec a Hlavního pracoviště FCHJH.) Večerní program Dne Charity bude zahájen v 17:30 a potrvá cca do 22hodin. Účastníci se mohou těšit na prohlídku kostela Nejsvětější Trojice, následovat bude rytmická mše svatá za Farní charitu Jindřichův Hradec, hudební vystoupení jindřichohradeckého hudebníka Ondřeje Váchy, přednáška RNDr. Davida Pitharta CSc. na téma: „Člověk proti přírodě? Jak rozumět ekologické krizi a znovu obnovit harmonii života na Zemi podle papeže Františka.“  Celý večer zakončíme večerními chválami při svíčkách.    

 

Bližší informace k akci sledujte na našich webových stránkách na www.jindrichuvhradec.charita.cz, na sociálních sítí FB, IG, TWITTER - @farnicharitajh nebo na tel. 731 604 554.

 

Akce se uskuteční, nebudou-li zpřísněna vládní opatření proti šíření koronaviru.

DEN CHARITY 2020 final (003)


Vytvořeno 15.9.2020 12:39:56 | přečteno 535x | pavlina.pipalova
load